Skvělá restaurace v Jihlavě. Kdo má rád příjemné prostředí, s velmi chutným a skvěle vypadajícím jídlem a nechává se obsluhovat milými lidmi, rychle sem. V rámci našeho Tour de restaurant po Čechách jsme si vybrali i tuto restauraci v Jihlavě. Naše rezervace byla připravená a obsluha nás mile usadila. ihned jsme dostali lístky a mohli vybírat. Někteří z nás vyzkoušeli zážitek v podobě steaků na kameni. Pro všechny to bylo zpestření perfektního večera. Zbylá část jsme vybírali z lístku. Ochutnali jsme skoro ze všech kategorií, špagety, carpaccio, Burrito, špíz s lososem, burger... výběr je akorát, každý jsme si našel své a přitom to není přepatlaný lístek. Ikdyž jsme měli rozdílná jídla, vše dorazilo za krátkou dobu a vše ve správné teplotě. Styl na talíři patří z našeho pohledu ke špičkovým restauracím a chuť jakbysmet. Obsluha se o nás mile starala a proto jsme vše završili i desertem a kávou. A desert?? wau.... Poměr cena a kvalita super, myslím že za ty ceny fakt luxusní jídlo. read more