Teatr Polonia to wielki dar Krystyny Jandy i sp Edward Klosinskiego dla Warszawy,a szczegolnie dla MDM ,pustyni teatralnej w poprzednich latach.Zronicowany repertuar,towarzyszace imprezy,a takze,a moze glownie przedstawienia z udzialem Pani Krystyny Jandy staly sie wielkim wydarzeniem dla Warszawiakow i nie tylko.Teatr od samego poczatku stal sie legendarnym miejscem spotkan artystychnych.Pelna widownia,wyprzedane wejsciowki,wyrazy uwielbienia pisane na Forum swiadcza ze jest to magiczne,rodzinne miejsce.Oczekujemy filii na Grojeckiej i Wassy Zeleznowej read more