Byl jsem zde jen jednou na posezení s kamarády při večeři. Vlastně nemám co vytknout. Útulné prostředí. Na požádání dostanete i vodu z kohoutku. Obsluha příjemná. Na 5 hvězd to možná je, ale slovo možná dává zatím 4 hvězdičky a to je ok, no ne? Rád se sem klidně vrátím. read more