Interiér je moderný, nevídané v Nuslích. reštaurácia pôsobí čistým, no aj sterilným dojmom. Nie je to práve najútulnejší podnik v ktorom som bol. Toalety sú čisté a zrejme dobre udržiavané. Obsluha je milá, nevtieravá a celkom rýchla.
Nápojový lístok je priemerný, ponuka vín je lepšia, pivo v takomto podniku veľmi dobré nikdy neočakávam. Výber destilátov je taktiež lepší priemer, ale nič oslnivé to nie je.
Objednali sme si dve pizze a dve hovädzie polievky. Pizza bola výborná, cesto chrumkavé, okraje tak akurát, ingrediencie boli rovnomerne rozmiestnené a v hojnom počte. Cesto nie je veľmi hrubé, čo mne osobne vyhovuje. Polievky boli obstojné, možno by chceli viac dochutiť.
Sedeli sme v nefajčiarskej časti, čo je dobre a zároveň veľmi zle. Dym z cigariet nie je cítiť, ale zaplatíte za to tým, že ste v neustálom prievane, pretože odsávanie a vetranie je nastavené dosť agresívne.
Celkovo je Concordia príjemný zjav v Nuslích, reštaurácia ale má čo doháňať. read more